recruitment
outsourcing
temporary

NASZA OFERTA I OBSZARY SPECJALIZACJI

  • entry level
  • specjalista
  • ekspert manager
  • dyrektor
  • executives
  • rekrutacja
  • outsourcing
  • praca tymczasowa

SSC / BPO

Procesy rekrutacyjne w sektorze nowoczesnych usług wspólnych Shared Services Centers (SSC) i Business Process Outsourcing (BPO) realizujemy w ramach specjalizacji: finanse i księgowość, bankowość, HR, obsługa klienta, IT pierwsza/druga linia wsparcia, oraz zakupy i logistyka. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu nowych struktur od podstaw, a także w rozbudowaniu już istniejących.

FINANSE, BANKOWOŚĆ

Projekty rekrutacyjne z zakresu finansów, bankowości i ubezpieczeń realizujemy zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym. Realizowane projekty wiążą się z zapewnieniem ciągłości zespołu finansowego, jego reorganizacją, optymalizacją, tworzeniem struktur finansowych od podstaw czy też wsparciem działów komercyjnych. Z sukcesem wspieramy najbardziej wymagających klientów, których potrzeby dotyczą centrów usług wspólnych, banków, firm ubezpieczeniowych, leasingowych, faktoringowych, windykacyjnych, inwestycyjnych, domów maklerskich czy też towarzystw funduszy inwestycyjnych.

HR, ADMINISTRACJA

W obszarze HR i administracji specjalizujemy się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i menedżerów HR na potrzeby organizacji lokalnych i międzynarodowych. Nasze doskonałe rozpoznanie rynku pozwala nam z sukcesem budować całe struktury działów personalnych na rzecz wymagających klientów.

IT, NOWE TECHNOLOGIE

Procesy rekrutacyjne w obszarze IT, realizowane są w ramach wąskiej specjalizacji, dzięki czemu możemy w pełni zagwarantować naszą wiedzę i doświadczenie. Specjalizujemy się w rolach: Development, QA, Analizy, PMO oraz Security.

PRAWO, PODATKI

W obszarze prawa i podatków łączymy nasze zawodowe umiejętności oraz doświadczenie w konsultingu, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy najtrudniejsze zlecenia. Z sukcesem zakończyliśmy rekrutacje do wewnętrznych działów prawnych (in-house), podatkowych, a także kancelarii prawnych i firm specjalizujących się w doradztwie podatkowym.

SPRZEDAŻ, MARKETING, OBSŁUGA KLIENTA

W projektach realizowanych w obszarze marketingu i sprzedaży, szczególną uwagę skupiamy na branżach FMCG, Automotive, Retail. Z powodzeniem rekrutujemy na pozycje: KAM, Sales Manager, Przedstawiciel Handlowy, Store Manager. Prowadzimy procesy z zakresu szeroko pojętej obsługi klienta. Dla tych samych Klientów z sukcesami zamykamy projekty w obszarze marketingu. Największą część projektów stanowią stanowiska związane z obszarem komunikacji marketingowej: Specjalista ds. Marketingu i PR, Specjalista ds. e-commerce. W portfolio naszych projektów znaleźć można również role zajmujące się rozwojem produktu i zarządzaniem marką: Specjalista ds. Trade Marketingu, Brand Manager.

EXECUTIVE SEARCH

W ramach spółki Horton International świadczymy usługi executive search. Z sukcesem prowadzimy projekty rekrutacyjne na stanowiska wyższej kadry zarządzającej i menedżerów najwyższego szczebla. Na polskim rynku jesteśmy wyłącznym partnerem Horton International.

OUTSOURCING BIUROWO-ADMINISTRACYJNY

Indywidualne rozwiązania outsourcingowe implementowane przez nas są odpowiedzią na różnorodne potrzeby naszych Klientów. Budujemy wydzielone struktury organizacyjne i zapewniamy stały personel z możliwością jego okresowego zwiększenia, aby elastycznie dopasowywać zasoby do zmieniających się potrzeb. Usługa ta pozwala Klientowi zredukować koszty zatrudnienia własnego, skupić się na kluczowej działalności firmy i usprawnić procesy. Z powodzeniem budujemy zespoły recepcyjne, wsparcia administracyjnego w różnych obszarach, obsługi klienta, back office.

OUTSOURCING KADROWO-PŁACOWY

Powierzenie nam kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej pozwala Klientowi skupić się na głównej działalności firmy. Klient otrzymuje usługi wykorzystujące najlepsze praktyki, gwarantujące terminowość, jakość i poprawność. Dostosowujemy ofertę do potrzeb Klienta – świadczymy usługi w naszym biurze lub w siedzibie Klienta, przejmujemy wszystkie lub tylko część obowiązków administracji kadrowej i płacowej. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami do elektronicznego rozliczania czasu pracy oraz ewidencji nieobecności.

OUTSOURCING PROCESU REKRUTACYJNEGO (RPO)

RPO, czyli outsourcing procesu rekrutacyjnego, to kompleksowa usługa polegająca na obsłudze procesów rekrutacyjnych klienta. Dostarczając usługę RPO jesteśmy doradcą i partnerem rekrutacyjnym na wyłączność. W zależności od preferencji klienta usługę realizujemy poprzez zespół dedykowanych rekruterów oraz researcherów w siedzibie Klienta.

CONTRACTING IT

Rozwiązanie contractingu IT jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, którzy z różnych powodów nie mogę zatrudnić specjalisty IT lub stworzyć nowej komórki w swoich strukturach.

PRACA TYMCZASOWA

Praca tymczasowa to rozwiązanie pozwalające firmom skutecznie przezwyciężyć trudności wynikające z niedoboru pracowników w okresach natężenia pracy, lub w przypadku absencji stałych pracowników, a także przy realizacji dodatkowych zleceń, projektów. Usługa ta w postaci TRY & HIRE daje również możliwość sprawdzenia pracownika przed zatrudnieniem go bezpośrednio w strukturach Klienta. Rekrutujemy i zatrudniamy pracowników tymczasowych, którzy następnie zostają przez nas skierowani do Klienta (Pracodawcy Użytkownika), gdzie pod jego nadzorem, w wyznaczonym przez niego miejscu i pod jego kierownictwem wykonują wskazane czynności.