Rekrutacja
Outsourcing
Praca tymczasowa

NASZA OFERTA I OBSZARY SPECJALIZACJI

  • Entry level (beginner)
  • Specjalista
  • Ekspert/Manager
  • Dyrektor
  • Executive
  • Rekrutacja
  • Outsourcing
  • Praca tymczasowa

SSC / BPO

Prowadzimy procesy rekrutacyjne w sektorze nowoczesnych usług wspólnych Shared Services Centers (SSC) i Business Process Outsourcing (BPO). Realizujemy je w ramach specjalizacji: finanse i księgowość, bankowość, HR, obsługa klienta, IT pierwsza/druga linia wsparcia, a także zakupy i logistyka. Posiadamy wieloletnie doświadczenie - zarówno w tworzeniu nowych struktur od podstaw, jak również w rozbudowywaniu tych, które już istnieją.

FINANSE, BANKOWOŚĆ

Projekty rekrutacyjne w zakresie finansów, bankowości i ubezpieczeń realizujemy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Obejmują one: zapewnienie ciągłości zespołu finansowego, jego reorganizację, optymalizację, tworzenie struktur finansowych od podstaw, jak też wsparcie działów komercyjnych. Z sukcesem wspieramy naszych najbardziej wymagających klientów, których potrzeby dotyczą centrów usług wspólnych, banków, firm ubezpieczeniowych, leasingowych, faktoringowych, windykacyjnych, inwestycyjnych, domów maklerskich i towarzystw funduszy inwestycyjnych.

HR, ADMINISTRACJA

W obszarze HR i administracji People specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i menedżerów HR na potrzeby lokalnych i międzynarodowych organizacji. Posiadamy doskonałe rozpoznanie rynku, które pozwala nam z sukcesem budować całe struktury działów personalnych dla najbardziej wymagających klientów.

IT, NOWE TECHNOLOGIE

Procesy rekrutacyjne w obszarze IT realizujemy w ramach wąskich specjalizacji. Pozwala nam to w pełni zagwarantować naszą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy sprofilowani na następujące specjalizacje: Development, QA, Analizy, PMO oraz Security.

PRAWO, PODATKI

W obszarze prawa i podatków łączymy dwa silne obszary: nasze zawodowe umiejętności oraz doświadczenie w konsultingu, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia. Wielokrotnie udało nam się z sukcesem zakończyć rekrutacje do wewnętrznych działów prawnych (in-house), podatkowych, kancelarii prawnych i firm wyspecjalizowanych w doradztwie podatkowym.

SPRZEDAŻ, MARKETING, OBSŁUGA KLIENTA

W projektach, które realizujemy w obszarach marketingu i sprzedaży, szczególnie koncentrujemy się na branżach FMCG, Automotive i Retail. Z powodzeniem rekrutujemy na pozycje: KAM, Sales Manager, Przedstawiciel Handlowy i Store Manager. Prowadzimy procesy z zakresu szeroko pojętej obsługi klienta oraz w obszarze marketingu. Największą część wyżej wymienionych projektów stanowią role związane z komunikacją marketingową: Specjalista ds. Marketingu i PR oraz Specjalista ds. e-commerce. W portfolio projektów People możesz również znaleźć role wyspecjalizowane w zarządzaniu marką i rozwoju produktów: Specjalista ds. Trade Marketingu i Brand Manager.

BUDOWNICTWO I NIERUCHOMOŚCI

Nasz zespół konsultantów posiada bogate doświadczenie w rekrutacji profesjonalistów z zakresu budownictwa i nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. W sektorze budowlanym zatrudniamy specjalistów w następujących obszarach: architektura, projektowanie, generalne, wykonawstwo. W sektorze nieruchomości: utrzymanie i zarządzanie, nadzór techniczny, ekspansja, najem. Przykłady stanowisk jakie realizujemy: Kierownik Robót ( HVAC, Elektrycznych, Fit-Out), Cost Manager, Project Manager, Development Manager, Leasing Manager, Property Manager (office, retail, industrial).

TECHNIKA I INŻYNIERIA

W ramach specjalizacji Technika i Inżynieria obsługujemy przede wszystkim firmy z sektora produkcyjnego i okołoprodukcyjnego (centra R&D, Serwisy, Laboratoria). Realizujemy projekty rekrutacyjne do działów: produkcji, jakości, utrzymania ruchu, zarządzania projektami, badań i rozwoju. Najczęściej rekrutujemy: Dyrektorów Zakładu, Kierowników Produkcji, Kierowników Jakości, Kierowników Utrzymania Ruchu, Leaderów, Inżynierów i Technologów. 

EXECUTIVE SEARCH

W ramach spółki Horton International świadczymy usługi "executive search". Z sukcesem prowadzimy liczne projekty rekrutacyjne na stanowiska wyższej kadry zarządzającej i menedżerów najwyższego szczebla. People jest jedynym, wyłącznym partnerem Horton International na polskim rynku.

OUTSOURCING BIUROWO-ADMINISTRACYJNY

Indywidualne rozwiązania outsourcingowe implementowane przez nas są odpowiedzią na różnorodne potrzeby naszych Klientów. Budujemy wydzielone struktury organizacyjne i zapewniamy stały personel z możliwością jego okresowego zwiększenia, aby elastycznie dopasowywać zasoby do zmieniających się potrzeb. Usługa ta pozwala Klientowi zredukować koszty zatrudnienia własnego, skupić się na kluczowej działalności firmy i usprawnić procesy. Z powodzeniem budujemy zespoły recepcyjne, wsparcia administracyjnego w różnych obszarach, obsługi klienta, back office.

OUTSOURCING KADROWO-PŁACOWY

Powierzenie nam kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej pozwala Klientowi skupić się na głównej działalności firmy. Klient otrzymuje usługi wykorzystujące najlepsze praktyki, gwarantujące terminowość, jakość i poprawność. Dostosowujemy ofertę do potrzeb Klienta – świadczymy usługi w naszym biurze lub w siedzibie Klienta, przejmujemy wszystkie lub tylko część obowiązków administracji kadrowej i płacowej. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami do elektronicznego rozliczania czasu pracy oraz ewidencji nieobecności.

OUTSOURCING PROCESU REKRUTACYJNEGO (RPO)

RPO, czyli outsourcing procesu rekrutacyjnego, to kompleksowa usługa polegająca na obsłudze procesów rekrutacyjnych klienta. Dostarczając usługę RPO jesteśmy doradcą i partnerem rekrutacyjnym na wyłączność. W zależności od preferencji klienta usługę realizujemy poprzez zespół dedykowanych rekruterów oraz researcherów w siedzibie Klienta.

CONTRACTING IT

Rozwiązanie contractingu IT jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, którzy z różnych powodów nie mogę zatrudnić specjalisty IT lub stworzyć nowej komórki w swoich strukturach.

PRACA TYMCZASOWA

Praca tymczasowa to rozwiązanie pozwalające firmom skutecznie przezwyciężyć trudności wynikające z niedoboru pracowników w okresach natężenia pracy, lub w przypadku absencji stałych pracowników, a także przy realizacji dodatkowych zleceń, projektów. Usługa ta w postaci TRY & HIRE daje również możliwość sprawdzenia pracownika przed zatrudnieniem go bezpośrednio w strukturach Klienta. Rekrutujemy i zatrudniamy pracowników tymczasowych, którzy następnie zostają przez nas skierowani do Klienta (Pracodawcy Użytkownika), gdzie pod jego nadzorem, w wyznaczonym przez niego miejscu i pod jego kierownictwem wykonują wskazane czynności.