Kandydaci o people

Magdalena Marzec
Specjalista ds. wsparcia procesów operacyjnych

"People jest marką, pod którą kryje się pełen profesjonalizm oraz kompleksowe i indywidualne podejście do kandydata. Oparta na całkowitym zaangażowaniu konsultanta na każdym etapie procesu rekrutacji."

Łukasz Gańko
Tester IT

"Proces rekrutacji przebiegł bardzo profesjonalnie. Na bieżąco byłam informowany o tym, jak wygląda moja sytuacja, aż po ostateczny feedback – w moim przypadku pozytywny. Warunki, jakie były ustalone podczas rekrutacji, pokryły się z tym, co faktycznie wykonuję obecnie."

Martyna Duchnowska
IT Assistant

"Proces rekrutacji w firmie People Sp. z o.o przebiegał profesjonalnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Poświęcono wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie rozmowy. Zadawano pytania adekwatne do stanowiska, na które aplikowałam. Obecnie jako pracownik firmy People Sp. z o.o. realizuję usługę outsourcingu administracyjno-biurowego. Współpraca z firmą przebiega pozytywnie. Cenię sobie stały kontakt z opiekunem w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości."

Joanna Nędzusiak
Księgowa

"People bardzo cenię za profesjonalizm i terminowość oraz indywidualne i bezpośrednie podejście do pracowników. Mój proces rekrutacji i zatrudnienia przebiegł bardzo sprawnie. Dzięki wsparciu ze strony People znalazłam satysfakcjonującą pracę w pełni dopasowaną do moich oczekiwań."