Co mówią o nas nasi klienci?

Agnieszka Sewiło
Recruitment Team Leader
IBM BTO BCS Sp. z o.o.

"Współpraca z Agencją People to sama przyjemność - doskonale rozumieją nasze potrzeby rekrutacyjne i zawsze proponują kandydatów spełniających nasze potrzeby i oczekiwania. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że w przypadku People „ jakość i ilość” zawsze idą w parze. Agencja People nigdy nas nie zawiodła nawet podczas wyjątkowo trudnych procesów rekrutacyjnych, gdzie umiejętności wymagane od kandydatów są bardzo specjalistyczne i rzadkie na rynku."

Magdalena Lipka-Baran
HR Manager Kemira Gdańsk Sp. z o.o.

"Tym, co wyróżnia agencję People jest doskonała znajomość sektora usług wspólnych SSC i profesjonalne podejście do wszystkiego, czym się zajmują, co przekłada się na jakość rekomendowanych przez People kandydatów. Cenię zespół People za jego elastyczność i otwartość w rozwiązywaniu problemów i stosowność proponowanych rozwiązań podczas prowadzonych dla nas procesów rekrutacyjnych. Konsultanci People doskonale rozumieją potrzeby naszej organizacji i menedżerów liniowych, z którymi budują trwałe relacje biznesowe oparte na partnerstwie."

Agnieszka Dziedzic
Dyrektor Personalny
Groupe PSA

"Ze spółką People współpracujemy od sierpnia 2013 roku. Cenimy sobie współpracę z firmą People ze względu na jej skuteczność działania i profesjonalną obsługę. Rekomendowani pracownicy spełniają stawiane oczekiwania w zakresie potrzebnych nam kompetencji i prezentują właściwą postawę w miejscu pracy. Zastępstwa odbywają się sprawnie, niejako samoistnie, bez konieczności angażowania naszego czasu i energii, dzięki czemu nasza współpraca jest lekka i przyjazna."