Co mówią o nas nasi klienci?

Agnieszka Sewiło
Recruitment Team Leader
IBM BTO BCS Sp. z o.o.

“Współpraca z Agencją People to sama przyjemność - doskonale rozumieją nasze potrzeby rekrutacyjne i zawsze proponują kandydatów spełniających nasze potrzeby i oczekiwania. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że w przypadku People „ jakość i ilość” zawsze idą w parze. Agencja People nigdy nas nie zawiodła nawet podczas wyjątkowo trudnych procesów rekrutacyjnych, gdzie umiejętności wymagane od kandydatów są bardzo specjalistyczne i rzadkie na rynku.”

Magdalena Lipka-Baran
HR Manager Kemira Gdańsk Sp. z o.o.

“Tym, co wyróżnia agencję People jest doskonała znajomość sektora usług wspólnych SSC i profesjonalne podejście do wszystkiego, czym się zajmują, co przekłada się na jakość rekomendowanych kandydatów. Cenię zespół People za jego elastyczność i otwartość w rozwiązywaniu problemów i stosowność proponowanych rozwiązań podczas prowadzonych dla nas procesów rekrutacyjnych. Konsultanci People doskonale rozumieją potrzeby naszej organizacji i menedżerów liniowych, z którymi budują trwałe relacje biznesowe oparte na partnerstwie.”

Agnieszka Dziedzic
Human Resources Director
Groupe PSA

„Współpracujemy z Agencją People od sierpnia 2013 roku. Cenimy współpracę z People ze względu na jej skuteczność i profesjonalną obsługę. Kandydaci rekomendowani przez People zawsze spełniają nasze oczekiwania w zakresie kompetencji, których szukamy u naszych przyszłych pracowników i prezentują właściwą postawę w miejscu pracy. Zastępstwa zawsze odbywają się płynnie, bez konieczności angażowania naszego czasu i energii, dzięki czemu nasza współpraca przebiega sprawnie i przyjemnie ”.