People in numbers:

info large
info small

Kandydaci o nas

Kandydat
DevOps Engineer

Polecam Panią Justynę, współpraca z nią to czysta przyjemność, zawsze chętna do niesienia pomocy. Miałem przyjemność współpracy podczas rekrutacji na stanowisko DevOps Engineer. Cały proces był konkretny i szybki. Dziękuję za współpracę!

Paweł M.
JavaScript React Developer

Sandra opiekowała się mną podczas procesu rekrutacji, która dzięki jej pomocy przebiegła bardzo sprawnie. Bardzo podobało mi się jej indywidualne i profesjonalne podejście do mojej osoby. Nawet na liczne pytania z mojej strony zawsze miała czas odpowiedzieć i nie było dla niej głupich pytań. Zdecydowanie rekomenduję współpracę z Sandrą, ponieważ każdy, kto miał, ma i będzie miał okazję z Nią współpracować zauważy, iż jej zaangażowanie wyróżnia ją spośród osób w jej branży.”

Mateusz B.
React/React Native Developer

Przez cały proces rekrutacji Sandra była niezwykle pomocna i zaangażowana. Zawsze była gotowa odpowiedzieć na pytania, pomóc w rozwiązaniu problemów i udzielić wsparcia. Wykazała się doskonałą wiedzą merytoryczną i profesjonalizmem, co znacznie ułatwiło mi proces rekrutacji. Jej zaangażowanie w budowaniu relacji z kandydatem jest godne podziwu. Dzięki Sandrze proces rekrutacji przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Jestem przekonany, że każda firma lub zespół, który będzie miał przyjemność współpracować z Sandrą, zyska cennego partnera w procesie rekrutacji.

Ewelina L.
Office Manager

Pani Kinga, przez cały proces rekrutacyjny wykazywała się bardzo dużym profesjonalizmem oraz wysoce empatycznym podejściem do kandydata. Dostępna dla kandydata, z cierpliwością odpowiadała zawsze na wszystkie wiadomości :)

Aneta P.
Koordynator Szkoleń E-learning

Profesjonalna zarówno rekrutacja jak i preonboarding. Pani Wiktoria to świetna rekruterka. Potrafi szybko dostrzec talenty, predyspozycje i odpowiednio pokierować procesem rekrutacji

Piotr B.

Miałem przyjemność współpracować z Panią Kingą poszukując nowych możliwości zawodowych i byłem bardzo zadowolony i zachwycony profesjonalizmem oraz empatią. Pani Kinga nie tylko wykazuje się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji, ale także zawsze słucha uważnie potrzeb i oczekiwań. Jej zdolność do zrozumienia moich aspiracji zawodowych była nieoceniona, co pozwoliło mi znaleźć idealną ścieżkę kariery. Ponadto, Pani Kinga jest niezwykle profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę. Jej podejście jest etyczne i uczciwe, co jest w dziedzinie rekrutacji niezmiernie ważne.

Damian Z.
Software Developer

Dzięki pomocy Ani udało mi się nawiązać świetną współpracę w branży IT. Wykazała się nie tylko dogłębną wiedzą na temat sytuacji na rynku pracy w IT, ale także zrozumieniem moich indywidualnych potrzeb i umiejętności - nowa praca pozwala mi rozwijać się w dokładnie w tym kierunku w jakim chciałem. Na szczególną uwagę zasługuje łatwy i regularny kontakt w trakcie całego procesu. Polecam!